Costa Blanca – priezračné čisté more, nádherné pláže, slnečné počasie

¡Hola! Volám sa Eva a s realitnou činnosťou som začala na Slovensku v spoločnosti Directreal. Príjemnou zhodou okolností som sa dostala na španielsku Costa Blancu, do lokality medzi Valenciou a Alicante, presnejšie do mesta Javea. Ak si chcete pozrieť viac zážitkových fotiek navštívte ma na instagrame pod evuschka_diamond .

Pri pohľade na nespočetné množstvo prímorských krásnych viliek a apartmánov som sa rozhodla, že tu v tejto práci budem pokračovať. Miesto mi učarovalo. Zvláštnosťou, s ktorou som sa ešte nikdy predtým nestretla, bola skutočnosť, že takmer každý cudzinec, ktorý raz prišiel do tejto lokality ako turista, sa tu prv či neskôr usadil.  Takto začal aj môj -náš príbeh. Prvú zimu sme navštívili známych, druhú sme si  prenajali vilku a tretí rok,  práve beží ,  vidina dlhodobého usadenia sa je na dosah 😉 . Osud ale nemáme iba vo svojich rukách, takže všetko ukáže čas, lebo platí staré známe “človek mieni, pán Boh mení “.  Ojalá ! 

Ceny nájmov cez zimnú sezónu sú tu naozaj lákavé. Napríklad 3- izbovú vilku s bazénom dostanete za cenu prenájmu 3- izbového bytu v Bratislave, alebo v Nitre.  Preto pozor! Ak raz navštívite  provinciu Alicante, lokalitu v ktorej pôsobím (JAVEA, DENIA, MORAIRA) , môže sa stať, že už nebudete chcieť odísť a ja vám budem musieť predať nejaký pekný apartmán, alebo vilku s výhľadom na more 😉

Inak letecky sa do Alicante dopravíte od 30 Euro (napr.Wizzair) z Budapešti  a autom je to  už len  hodinka na miesto.

 

map_costa_blanca2

Ceny nehnuteľností sú stále (od krízy z roku 2007) atraktívne a porovnateľné s cenami nehnuteľností na Slovensku.

Moju ponuku si môžete pozrieť aj tu https://www.directreal.sk/zahranicne-nehnutelnosti

Ak máte chuť navštíviť túto lokalitu doporučujem ubytovať sa v jednej z najkrajších B & B v najstaršej fince v obľúbenom mestečku  Moraira  https://evuschka.com/pobyty-pri-mori/ . 

Do videnia a ADIOS v Javea, ak máte otázky kľudne  mi napíšte.

 

 

https://www.plnapenazenka.sk/peniaze-spat/336700/

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s