Román “Zlato sa čistí ohňom” vznikol v Španielsku na Bielom pobreží

Sľúbila som informácie o tom, že ak sa raz pustím do písania niečoho väčšieho, jeho výsledok uvidíš medzi prvými.

A je to tu, kniha s názvom “Zlato sa čistí ohňom”, ktorá mi vyšla koncom roka  2019 na slovenskom trhu, vznikala práve tu na španielskom Bielom pobreží. Keďže patrím medzi debutantov v písaní románov, potrebovala som svoj čas kým dielo uzrelo svetlo sveta.  Po dlhých dvoch rokoch je v štádiu, kedy som s dielom spokojná ja, moja editorka a grafička v jednom a už aj niektorí čitatelia. Čitateľské recenzie ma  nesmierne potešili,  niektoré z nich nájdeš TU  https://www.martinus.sk/?uItem=662959 .

Keďže ste natrafili na túto stránku, predpokladám, že vás zaujímajú aj  veci, spojené so životom v Španielsku. Potom ti môžem s radosťou povedať, že v knihe sa budeš môcť preniesť do tejto prekrásnej časti sveta a spolu  s hlavnými protagonistami prežiť kus  ich “love story”, ktoré prežívajú práve tu na Bielom pobreží.

Knihu si môžeš kúpiť cez niektorý s internetových obchodov, či už Pantarhei https://www.pantarhei.sk/knihy/beletria/romanticka-beletria/zlato-sa-cisti-ohnom.html alebo Martinus https://www.martinus.sk/?uItem=662959 

A už teraz sa budeš môcť tešiť na jej druhú časť na ktorej pracujem a sľubujem, že uvidí svetlo sveta čoskoro;) .

 

 

Táto prezentácia vyžaduje JavaScript.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s