O mne

Vitaj a zaraď sa, na mojich stránkach, na ktorých ťa prevediem svetom, ktorý mi je blízky. Som rada, že si sem trafil/a, či už náhodou, alebo ešte lepšie odporúčaním. Nájdeš tu blogy zo života,  prevažne Španielskeho, ktoré mi najviac prirástlo k srdcu a kde aj  žijem a venujem sa týmto činnostiam:

  • sprostredkovateľ a prieskumník trhu z nehnuteľnosťami, lebo na Costa Blance je veľa krásnych bytov s alebo bez komunálneho bazéna za dostupné ceny,  ale  aj viliek s výhľadom na more,  ktoré  hľadajú nového majiteľa. Aktuálnu ponuku si môžeš pozrieť TU. A keďže asi si nehnuteľnosť hneď nekúpiš, ale najprv si prídeš obzrieť lokalitu, či by si pri mori naozaj dokázal/a žiť, tak ti poslúžim ako  odporúčateľka pekných a niekedy aj výhodných ubytovacích zariadení.
  • copywriter, lebo denne pridávam veľa ponúk na net. A ak aj ty potrebuješ marketingovo spracovať texty tak aby upútali a potom si vďaka nim predal svoje produkty, alebo služby, tak potom si  u mňa na správnej adrese:). Copywritingalebo písanie je moja obľúbená činnosť .
  • a ešte som spisovateľka, lebo už dlhé roky spisujem všetko čo je zaujímavé,  z čoho koncom roku 2019 vyšiel môj  prvý román s názvom “Zlato sa čistí ohňom”, romantická beletria, na ktorý som aj trošku  hrdá. Ak sa chceš o ňom  dozvedieť viac,  o tom ako som na ňom  pracovala, chceš vidieť fotky, videá zo života, kde sa dej odohráva  mrkni  na  môj profil na Facebook  alebo na webovú stránku www.evamariarohrman.com venovanú iba knie/hám.  V množnom čísle preto, lebo už teraz je na svete jeho druhá časť, (trošku na žiadosť doterajších čitateľov) a vyjsť by mala v zime 2020/2021. Medzitým však vyšla španielska verzia môjho Zlatka …;) ako El Oro s e purifica con fuego El oro se purifica con fuego: 17 (Narrativa): Amazon.es: Rohrman, Eva Maria, Kovachova Rivera de Rosales, Valeria: Libros

Ďakujem ti a zároveň gratulujem, že si si O MNE prečítal/a až do konca.

Tvoja

Eva (Mária Rohrman) –  tá, ktorá rozdáva úsmev a dobrú náladu 

Hovorím tvojím jazykom. I speak your language. Ich spreche deine Sprache.

                   Yo hablo tu idioma. Я говорю на вашем языкe. Ik spreek jouw  taal. 

 

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s